Antalyalılar uzay yolculuğunu sevdi

18 Ocak 2013 Cuma 16:56

'Ufo Beni Uzaya Götür' kampanyası kapsamında tasarlanan Roadshow simülatörü, 17. il olan Antalya’da konakladı. Migros AVM’nin otopark alanına getirilen simülatör, Antalyalılara 4 dakikalık uzak yolculuğu keyfi yaşatıyor. Ücretsiz olan...

Antalyalılar uzay yolculuğunu sevdi

'Ufo Beni Uzaya Götür' kampanyası kapsamında tasarlanan Roadshow simülatörü, 17. il olan Antalya’da konakladı.

Migros AVM’nin otopark alanına getirilen simülatör, Antalyalılara 4 dakikalık uzak yolculuğu keyfi yaşatıyor. Ücretsiz olan uzay yolculuğuna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İstanbul’dan başladığı yolculuğunda 25 ile uğrayacak olan uzay simülatörü, 17. il olan Antalya’da mola verdi. Simülatör, sanal gerçekliği 5 duyu ile yakalama imkânı sunuyor. Gösterim öncesinde emniyet kemerleri bağlanan vatandaşlara, 6 boyutlu uzay gözlüğü takılıyor. Simülatörün kapısının kapanmasıyla heyecan başlıyor. Hızlı gezintide vatandaşlar, uydu çöplüğünden uzaydaki hayata kadar her şeyi görüp yaşıyor.

'Ufo Beni Uzaya Götür Projesi'nin reklam prodüktörlerinden Selim Köy, Ufu'nun 2014 yılında bir müşterisini gerçekten uzaya götüreceğini söyledi.

        Şanslı talihli haricindeki vatandaşlara uzay heyecanını yaşatmak için bir turne hazırladıklarını belirten Köy, "Uzaya gidemeyecek vatandaşlarımızın için il il dolaşıyoruz. 65 günlük turnemizde 25 il dolaşacağız. İstanbul'da başladık, İstanbul'da bitireceğiz, Şuanda 17. il olan Antalya’dayız. Katılımlar tamamen ücretsiz. Tepkiler güzel. Misafirlerimiz 6 D filmimizi izledikten sonra mutlu bir şekilde ayrılıyorlar.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x