Arpacıoğlu: Kendi gününüzde bile fotoğraf makinesinin arkasındasınız

10 Ocak 2013 Perşembe 12:51

Ordu'nun Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nde ilçedeki basın mensupları ile Sarıkonak Restoran’da kahvaltıda bir araya geldi.        Başkan Arpacıoğlu...

Arpacıoğlu: Kendi gününüzde bile fotoğraf makinesinin arkasındasınız

Ordu'nun Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nde ilçedeki basın mensupları ile Sarıkonak Restoran’da kahvaltıda bir araya geldi.

        Başkan Arpacıoğlu kendi günlerinde bile işini yapan basın mensuplarının ellerinde fotoğraf makinesi, kamera ile koşturduklarına dikkat çekti. Arpacıoğlu, şöyle devam etti: “10 Dünya Çalışan Gazeteciler Günü olarak bilinmektedir. Gazeteciler bir toplumun en önemli aynası, emek verilen yağmur, çamur demeden emek verilen bir gönül işidir. İnsanların bilgi alma hakkını iade eden, zor şartlar altında gerekirse savaş alanının içerisinde bile işini yapmaya çalışan önemli bir mesleği icra ediyorsunuz. Gazeteciler olarak toplumun çok önemli bir bölümünü dolduruyorsunuz. Geçmişten günümüze kadar bu camia içerisinde bulunup da ahirete intikal etmiş olan gazeteci ve yazar arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Siz değerli mesai içerisinde bulunan arkadaşlarımıza güç ve başarı diliyorum. Topluma objektif olarak verdiğiniz olumlu bilgilerden dolayı sizleri kutluyorum. Sizler olmasanız bizler kendimizi, işlerimiz anlatma fırsatı bulamayız. Toplumda bizlerin neler yaptığından farkında olmazlar. Bu vesileden dolayı ilçemizde hizmet veren bütün arkadaşlarımızı kutluyorum.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x