“Artvin'de MHP rüzgarı daha güçlü esiyor“

15 Mayıs 2015 Cuma 12:31

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı Muhammet Altunal, Artvin'in ilçe ve köylerini dolaşarak destek istiyor.Gittiği her yerden memnun ayrıldığını söyleyen Altunal, "Halkımız şunu iyi bilsin, güçlü bir MHP rüzgarı var. Vatandaşlarımız...

'Artvin'de MHP rüzgarı daha güçlü esiyor'

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı Muhammet Altunal, Artvin'in ilçe ve köylerini dolaşarak destek istiyor.

Gittiği her yerden memnun ayrıldığını söyleyen Altunal, "Halkımız şunu iyi bilsin, güçlü bir MHP rüzgarı var. Vatandaşlarımız 'bu seçimde sizinle olup, bu iktidara bir uyarıda bulunacağız' diyor. Artvin'de MHP rüzgarı daha güçlü esiyor. MHP olarak yeni bir Artvin vizyonu oluşturduk. Projelerimizi kamuoyuna açıklayacağız. MHP Artvin'de AK Parti ve CHP ile kafa kafaya vuruşur hale geldi. Bu seçimlerin birçok sürprize gebe olduğunu düşünüyorum. Artvin bu seçime ve sürprize hazır olsun." diye konuştu.

MHP Artvin 1. sıra milletvekili adayı Muhammet Altunal ve 2. sıra Artvin milletvekili adayı Rafet Abay, adaylığının açıklandığı ilk gününden bu yana seçim çalışmalarına devam ediyor. Adaylar, "Çıktığımız bu onurlu yolda başarılı olacağımıza canı gönülden inanıyoruz." dediler.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x