Aşkale Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden Kur’an-ı Kerim okuma kursu

22 Şubat 2013 Cuma 10:33

Erzurum'un Aşkale Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında Çayköy Karafatma İlkokulu’nda düzenlenen Kur’an-ı Kerim okuma kursunda başarılı olan kursiyerlere sertifikaları verildi. Sertifika dağıtım...

Aşkale Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nden Kur'an-ı Kerim okuma kursu

Erzurum'un Aşkale Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında Çayköy Karafatma İlkokulu’nda düzenlenen Kur’an-ı Kerim okuma kursunda başarılı olan kursiyerlere sertifikaları verildi. Sertifika dağıtım töreni Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Cafer Ünver ve Müdür Yardımcısı Tarık Kaya da katılımıyla gerçekleşti.

Vatandaşların böyle bir kursun tekrarını istediklerini ifade eden Çayköy Karafatma İlkokulu Müdürü Vekili Hakan Sarı da, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

    Kursiyerlerden Veysel Turan ise kursu düzenleyenlere çok teşekkür ederek, kursun süresinin daha uzun olması durumunda daha da faydalı olacağını söyledi.
    
    Aşkale Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cafer Ünver; Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında düzenlenen bu tür kurslarla velilerin, çocuklarının eğitim gördüğü ortamı yakından görmelerini sağlandığını, böylece okulları daha da fazla sahiplenmeleri gibi bir sonucun ortaya çıktığını ifade etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x