ASSİAD başarılı sanayici ve işadamlarını ödüllendirecek

14 Şubat 2013 Perşembe 11:15

Aktif Sivaslı Sanayici ve İşadamları Derneği (ASSİAD), başarılı sanayici ve işadamlarını ödüllendirecek. Geçen yıl ilki düzenlenen törende, Sivas’ın gelişimine katkıda bulunan 11 kategoride 11 ödül sahiplerini bulmuştu. Bu yılki...

ASSİAD başarılı sanayici ve işadamlarını ödüllendirecek

Aktif Sivaslı Sanayici ve İşadamları Derneği (ASSİAD), başarılı sanayici ve işadamlarını ödüllendirecek. Geçen yıl ilki düzenlenen törende, Sivas’ın gelişimine katkıda bulunan 11 kategoride 11 ödül sahiplerini bulmuştu. Bu yılki tören ise mayıs ayında düzenlenecek.

ASSİAD’dan yapılan açıklamada, programın temel hedefinin derneğin vizyonuna paralel olarak yerel değerlere sahip ve evrensel kurallara göre davranan, kararlı, girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, dürüst, dinamik ve çalışkan, özetle bütün insanlığa hizmet eden, bütün ülkelerde Türkiye'yi marka haline getirmek için çalışan insanları ödüllendirmek ve topluma örnek göstermek olduğu kaydedildi. Bu kapsamda başarıyı özendirmek için "ASSİAD Ödülleri" adı altında, 11 kategoride yılın en iyilerini seçmek için anket çalışması başlatıldığı belirtilerek, özetle şu ifadelere yer verildi: “Değerlendirme sonucunda her kategoride dereceye girenlere ödül verilecek. Ödüller Yılın İş Adamı, Yılın İş Kadını, Yılın Yatırımcısı, Yılın KOBİ’si, Yılın Genç Girişimcisi, Yılın Vergi Rekortmeni, Sivas’ın Tanıtımına Katkı, Yılın Spor Adamı, Eğitime Katkı, Yılın Kurumsal Firması ve ASSİAD Özel Ödülü dallarında verilecektir. Anket çalışması, www.assiad.org sitesinden takip edilebilir.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x