Atakum Malmüdürü Uyuğ, yeni görevine veda yemeği ile gönderildi

16 Ocak 2013 Çarşamba 10:45

Atakum Mal Müdürlüğü görevinden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda daire başkanı olarak atanan Selahattin Uyuğ için arkadaşları veda yemeği düzenledi. Maliye Okulu mezunları adına Mali Müşavir Hikmet Genç tarafından organize...

Atakum Malmüdürü Uyuğ, yeni görevine veda yemeği ile gönderildi

Atakum Mal Müdürlüğü görevinden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda daire başkanı olarak atanan Selahattin Uyuğ için arkadaşları veda yemeği düzenledi.

Maliye Okulu mezunları adına Mali Müşavir Hikmet Genç tarafından organize edilen veda yemeğine, Selahattin Uyuğ'un çalışma arkadaşları ve sevenleri katıldı. Görev yaptığı süre içinde mesai arkadaşları ve halkın güvenini kazanan bir bürokrat olan Uyuğ; yardımseverliği, sempatik ve saygın kişiliği ile tanındı. Yeni atandığı görevine başlamak üzere kurumundan ayrılan Uyuğ'a, sevenleri yeni görevinde başarılar diledi.

Veda yemeğine; İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Muzaffer Kaya, Vakıflar Bankası Bölge Müdürü Yusuf Öztürk, çok sayıda mali müşavir, banka müdürleri, vergi müfettişleri avukat ve iş adamları katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x