Atıf Tomrukçu: Toplumun her kesimi sıkıntıdan daralmış biçimde

13 Mayıs 2015 Çarşamba 17:02

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun milletvekili adayı Atıf Tomrukçu, Havza’da seçim çalışmalarında sivil toplum örgütlerini ve esnaf odalarını ziyaret etti.Tomrukçu ’ya, CHP Havza İlçe Başkanı Hasan Topbulut ve partililer eşlik etti.CHP...

Atıf Tomrukçu: Toplumun her kesimi sıkıntıdan daralmış biçimde

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun milletvekili adayı Atıf Tomrukçu, Havza’da seçim çalışmalarında sivil toplum örgütlerini ve esnaf odalarını ziyaret etti.
Tomrukçu ’ya, CHP Havza İlçe Başkanı Hasan Topbulut ve partililer eşlik etti.

CHP Samsun milletvekili adayı Atıf Tomrukçu, ziyaretlerde yaptığı açıklamalarında, "Esnaf darda, emekli, asgari ücretli zor geçiniyor hatta geçinemiyor diyebiliyoruz, toplumun her kesimi sıkıntıdan daralmış biçimde. Bunları günlük hayatımızda gözlemlemekte ve yaşamaktayız. Toplumun tüm kesimlerini rahatlatacak, esnafın, çalışanın ve üretenin önünü açacak projeler ile halkımıza hizmet için CHP diyerek yola çıktık. Sivil toplum örgütleri ve esnaf odaları, vatandaşlar onların sorunlarını yakından bilen kuruluşlar olması nedeni ile önemli. Yaşanacak bir Türkiye için sizlerden destek istiyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x