Avrupalı gençler Batman Park'ı gezdi

18 Nisan 2013 Perşembe 11:25

AB Geçenlik Kültür Değişim Projesi kapsamında Batman’a gelen İtalya, Yunanistan ve Polonyalı Batman Park AVM’yi gezdi. Batman Park Genel Müdür Nazlı Özdemir tarafından karşılanan misafirler, AVM Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Yargı,...

Avrupalı gençler Batman Park'ı gezdi

AB Geçenlik Kültür Değişim Projesi kapsamında Batman’a gelen İtalya, Yunanistan ve Polonyalı Batman Park AVM’yi gezdi.

Batman Park Genel Müdür Nazlı Özdemir tarafından karşılanan misafirler, AVM Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Yargı, yönetim kurulu üyeleri, Mahmut Kaya ve Akif Gür ile bir araya geldi.
AB'nin seçkin üniversitelerinde eğitim gören gençler, Avrupa standartlarında bir alış veriş merkeziyle karşılaştıklarını söyledi. Batman Park Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Kaya ise Avrupalı gençleri ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. En iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını kaydeden Kaya, “Batman'ın adeta vitrini olan alışveriş merkezimiz kolektif bir şirket anlayışıyla sosyal alanda, kültürel ve sanatsal etkinliklerimizle toplumsal duyarlılık oluşturuyoruz. Amacımız böylesine çok ortaklı iş alanlarını Batman'a kazandırmak. Batman'ın tanıtımı için elimizden ne gelirse yapacağız.”diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x