Avukatlar koro kurup türkü söyledi, meslektaşları dinledi

30 Nisan 2015 Perşembe 13:10

Bursa Barosu Türk Halk Müziği Korosu, verdiği konserle büyük beğeni topladı. Konsere çok sayıda davetli katılırken, Bursa Barosu avukatlarından oluşan koro, konser boyunca sergiledikleri performans ile büyük alkış aldı.Bursa Barosu Türk...

Avukatlar koro kurup türkü söyledi, meslektaşları dinledi

Bursa Barosu Türk Halk Müziği Korosu, verdiği konserle büyük beğeni topladı. Konsere çok sayıda davetli katılırken, Bursa Barosu avukatlarından oluşan koro, konser boyunca sergiledikleri performans ile büyük alkış aldı.

Bursa Barosu Türk Halk Müziği Topluluğu Korosu Tayyare Kültür Merkezi’nde sahne aldı. Performansları ile göz dolduran koro, salonu dolduran konuklar tarafından alkışlarla ödüllendirildi. Tayyare Kültür Merkezi alışılagelmişin dışında bir koronun performansına ev sahipliği yaptı. İş yaşamlarını Bursa Adliye Sarayı’nda sürdüren Bursa Barosu avutlarının oluşturduğu Türk Halk Müziği Topluluğu Korosu, meslektaşlarını, adliye memurlarını ve salonu dolduran konuklara keyifli bir gece yaşattı.

2004 yılında kurulan ve yaklaşık 11 yıldır çeşitli sahnelerde sanatseverlerle buluşan Bursa Barosu Türk Halk Müziği Topluluğu'nu Şef Yaşar Kemal Alim yönetti. Konserin ardından Bursa Barosu yönetimi tarafından koro üyelerine çiçek takdim etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x