Babalar voleybol turnuvasında kıyasıya yarıştı

22 Mart 2013 Cuma 13:48

Özel Kızılırmak İlk ve Orta Okulu’nun geleneksel olarak düzenlediği Babalar Ligi Voleybol Turnuvası birbirinden çekişmeli mücadeleyle sona erdi.Okulun kapalı spor salonunda oynanan turnuvada gülen taraf 3/C ile 3/A sınıf velilerinden oluşan...

Babalar voleybol turnuvasında kıyasıya yarıştı

Özel Kızılırmak İlk ve Orta Okulu’nun geleneksel olarak düzenlediği Babalar Ligi Voleybol Turnuvası birbirinden çekişmeli mücadeleyle sona erdi.

Okulun kapalı spor salonunda oynanan turnuvada gülen taraf 3/C ile 3/A sınıf velilerinden oluşan takımın velileri, 2/D sınıfı velilerini 3-0 yenerek şampiyon oldu. Ayrıca 3'üncülük ve 4'üncünün belirlenmiş olduğu müsabakada da 6/C sınıfı velileri 6/A Sınıfı velilerini yenerek 3. oldu.

Dereceye giren velilere kupa ve madalyalarını Yahşihan İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Yıldırım ve Özel Kızılırmak Eğitim Kurumları Müdürü Hayrettin Kaya tarafından verildi.
Bu tür faaliyetlerin olması gerektiğinin altını çizen Müdür Yıldırım, İlçe Milli Eğitim olarak hep bunu arzuladıklarını ifade etti.

Özel Kızılırmak İlk ve Orta Okulu'nun her şeyde olduğu gibi bu tür faaliyetlere öncülük yaparak örnek teşkil ettiğini belirten Yıldırım, organizasyonu düzenleyen okul idaresine, öğretmenlerine ve turnuvaya katılan velilere teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x