BAGİAD’lı işadamları Uzakdoğu’ya gidiyor

13 Şubat 2013 Çarşamba 10:25

Batman Girişimci İşadamları Derneği (BAGİAD) üyesi işadamlarından oluşan toplam 20 kişilik heyet, Uzakdoğu ülkelerine (Singapur, Malezya, Kamboçya, Tayland) ticaret ve iş gezisi düzenliyor. Gezide Singapur, Kuala Lumpur, Phnom Phen ve Bangkok...

BAGİAD'lı işadamları Uzakdoğu'ya gidiyor

Batman Girişimci İşadamları Derneği (BAGİAD) üyesi işadamlarından oluşan toplam 20 kişilik heyet, Uzakdoğu ülkelerine (Singapur, Malezya, Kamboçya, Tayland) ticaret ve iş gezisi düzenliyor. Gezide Singapur, Kuala Lumpur, Phnom Phen ve Bangkok şehirlerinde temaslarda bulunularak yatırım imkanları araştırılacak.

Geçen yıl Senegal ve Güney Afrika Cumhuriyeti'ne, geçen hafta da Uganda’ya giden BAGİAD’lı işadamları, 4 Uzakdoğu ülkesinin başkentlerinde iş gezileri ve ikili iş görüşmelerinde bulunmak üzere yola çıkacak. Bu şehirlerin ticaret odaları, yatırım kurulları ve Türkiye’den giden yatırımcı ve işadamları ile görüşecek. KOSGEB desteği ile yapılacak gezide yatırımcılar için avantajlı sektörler, rekabet şartları ve fırsatlar hakkında bilgi alınacak, tecrübe paylaşımında bulunulacak ve ikili iş görüşmeleri yapılacak ve sanayi ve ticaret kuruluşları ziyaret edilecek. Türkiye ile bu ülkeler arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi için faaliyetlerde bulunulacak.

10 gün sürecek ticaret ve yatırım heyeti gezisinden sonra BAGİAD heyeti yurda dönecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x