Bahçeli, Kırıkkale’ye geliyor

20 Temmuz 2015 Pazartesi 15:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 22 Temmuz Çarşamba günü Kırıkkale’ye gelecek.Konu hakkında bilgi veren MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, Genel Başkan Bahçeli’nin genel seçimlerde alınan sonuçlar ve koalisyon...

Bahçeli, Kırıkkale'ye geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 22 Temmuz Çarşamba günü Kırıkkale’ye gelecek.

Konu hakkında bilgi veren MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, Genel Başkan Bahçeli’nin genel seçimlerde alınan sonuçlar ve koalisyon görüşmeleri hakkında Gök Düğün Salonu'nda saat 13.30’da yapılacak olan toplantıda açıklamalarda bulunacağını söyledi.
Genel seçimlerde miting çalışması için Kırıkkale'ye gelmeyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçimlerde oy oranını yüzde 48 oranında arttıran ve 12 yıl sonra milletvekili çıkartan MHP il yönetimine ve partililere bir teşekkür ziyaretinde bulunacak.

Baloğlu, “Genel Başkanımız genel seçimlerde ilimizde yaptığımız anket çalışmaları neticesinde ilimize gelmemişti. Genel seçimlerde başarılı olan illere yönelik bir gezi programı düzenleneceği açıklanmıştı. Bu gezi programı Çarşamba günü başlıyor. Genel Başkanımızın ilk durağı ilimiz olacak. Genel seçimlerde oy oranımızı 31 bin’den 47 binlere çıkartan ve yüzde 48’lik bir artış yaşadık. Genel Başkanımız hem bizi hem de partililere bir teşekkür ziyareti yapacak.” şeklinde konuştu.

Baloğlu, “Genel Başkanımız Devlet Bey’i Kırıkkale il sınırında karşılayacağız. Buradan bir salon toplantı yapacağız Gök Düğün Salonu'na geçeceğiz. Burada Genel Başkanımız son yaşanan gelişmeler ve koalisyon görüşmeleri hakkında partililere birebir bilgilendirme yapacak. MHP olarak koalisyon hükümeti konusunda nasıl bir tavır alacağımızı anlatacak. Tüm partililerimizi ve Kırıkkale halkını yapacağımız toplantıya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x