Bahçe'ye 500 kişilik kapalı spor salonu yapılacak

23 Ocak 2013 Çarşamba 12:18

Osmaniye’nin Bahçe ilçesine 500 kişi seyirci kapasiteli, kapalı spor salonu yapılacağı bildirildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılacak kapalı spor salonunun zemin kazı çalışmalarını inceleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor...

Bahçe'ye 500 kişilik kapalı spor salonu yapılacak

Osmaniye’nin Bahçe ilçesine 500 kişi seyirci kapasiteli, kapalı spor salonu yapılacağı bildirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılacak kapalı spor salonunun zemin kazı çalışmalarını inceleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, salonun hizmete girmesiyle Bahçe ilçesinde sportif faaliyetlerde büyük bir zenginlik yaşanacağını söyledi. Bir yıl içerisinde inşaat çalışmalarının tamamlanarak hizmete sunulmasını bekledikleri ve salonunun çok amaçlı olarak hizmet vereceğini, toplam inşaat alanının 2 bin 76 metrekare olduğunu belirten Demir, "Spor salonumuz hizmete açıldığında basketbol, voleybol, hentbol maçlarının yanı sıra güreş ve tekvando gibi salon sporlarına da ev sahipliği yapacak." dedi.

Ökkeş Demir, salonun Bahçe ilçesi için önemli bir spor tesisi haline getirileceğini, tüm halka yeni bir spor alanı olarak hizmet vereceğini kaydetti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x