Bandırma’da çok sayıda silah ve mermi ele geçirildi

24 Şubat 2015 Salı 18:33

Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği son 5 gün içerisinde yapılan çalışmalar sonucu çok sayıda silah ve silahlara ait mermi ele geçirdi. 5 kişi polis tarafından gözaltına alındı.Balıkesir’in Bandırma ilçesinde...

Bandırma'da çok sayıda silah ve mermi ele geçirildi

Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği son 5 gün içerisinde yapılan çalışmalar sonucu çok sayıda silah ve silahlara ait mermi ele geçirdi. 5 kişi polis tarafından gözaltına alındı.

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 5 gün içersinde polis tarafından muhtelif yerlerde yapılan rutin kontroller esnasında şüpheli görülen 5 kişinin üzerinde ve ikametgâhlarında arama yapıldı. Şüpheli E.E. isimli şahsın üzerinde 1 adet ruhsatsız tabanca ve 8 adet fişek, şüpheli B.T. isimli şahsın üzerinde 1 adet seri numarası bulunmayan ruhsatsız tabanca, tabancaya ait 2 adet şarjör çıktı.

Ayrıca şüpheli A.G. isimli şahsın ikametinde 1 adet ruhsatsız tabanca, bu tabancaya ait 7 adet fişek, şüpheli H.L. isimli şahısta 1 adet ruhsatsız tabanca ve 3 adet fişek ve şüpheli N.L. isimli şahısta Browning 9 mm tabanca, tabancaya ait şarjör ve 7 adet 9 mm fişek ele geçirildi. Şüphelilerin gözaltına alındığı, sorgunun ardından adli makamlara teslim edileceği öğrenildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x