Basın mensupları ETİ'yi gezdi

10 Ocak 2013 Perşembe 15:40

Basın İlan Kurumu Eskişehir Şube Müdürü Celal Güneş ile ETİ Tedarik Zinciri Grup Başkanı Ali İhsan Yapar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, ildeki medya çalışanlarıyla bir araya geldi. ETİ Şirketler Grubu’nun, kendi...

Basın mensupları ETİ'yi gezdi

Basın İlan Kurumu Eskişehir Şube Müdürü Celal Güneş ile ETİ Tedarik Zinciri Grup Başkanı Ali İhsan Yapar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, ildeki medya çalışanlarıyla bir araya geldi.

ETİ Şirketler Grubu’nun, kendi teknolojisini üretme gücü ile rekabette fark oluşturduğunu söyleyen ETİ Tedarik Zinciri Grup Başkanı Ali İhsan Yapar, 1961 yılında kurulan fabrikanın bugün 46 markada 400’ün üzerinde ürün ile dünyanın sayılı fabrikalarına sahip olduğunu belirtti. Yapar, “6 fabrikasında 900 milyon dolara ulaşan ciroya sahip bir kurum olarak inovasyona önem veriyoruz.” dedi.

Basın İlan Kurumu Eskişehir Şube Müdürü Celal Güneş ise böylesine anlamlı bir günde Eskişehir'in ve Türkiye'nin marka firmasıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olarak anılan bu günde basın mensupları ile sektörün lider temsilcilerini buluşturmayı amaçladıklarını kaydeden Güneş, “Gazetecilikte halen yaşanan bir takım sıkıntılar var. Ama her şeye rağmen biz sıkıntıları atlatıp basın mensupları arasında bir dayanışma sağlamak, hem de ikili ilişkileri daha da artırmak maksadıyla böyle bir program yaptık.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x