Başkan Böcek: Kent güvenliğinde kurumlararası işbirliği şart

31 Ocak 2013 Perşembe 15:02

Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kent güvenliğinin sağlanmasında kurumlararası işbirliği ve koordinasyonun önemli olduğunu söyledi. Kent Güvenliği Toplantısı Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek başkanlığında...

Başkan Böcek: Kent güvenliğinde kurumlararası işbirliği şart

Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kent güvenliğinin sağlanmasında kurumlararası işbirliği ve koordinasyonun önemli olduğunu söyledi.

Kent Güvenliği Toplantısı Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek başkanlığında gerçekleşti. Emniyet ve zabıta müdürlüğüne bağlı ekiplerin zaman zaman benzer sorunlar yaşadığını kaydeden Böcek, “Yaptığımız bu toplantıyla ilçemizin güvenliğini doğrudan yada dolaylı olarak etkileyecek problemleri önceden tespit edip, gerekli önlemleri hep birlikte alacağız.” dedi.

Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürü Ali Şentürk ise vatandaşın huzur ve güven içinde yaşaması için Konyaaltı Belediyesi ile uyumlu bir çalışma yürüteceklerini söyledi. Toplantıda ayrıca, Akdeniz Bulvarı’nın yaya öncelikli yol haline getirilmesi, dilenci, hurdacı, seyyar satıcı, gürültü ve görüntü kirliliği ile kaldırım işgalleri konuları da görüşüldü.

Toplantıya Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İlçe Emniyet Müdürü Ali Şentürk, Belediye Başkan Yardımcısı Edip Kemal Bahadır, Mustafa Gürbüz, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Muhittin Ergene, Zabıta Müdürü Arif Küçük ile emniyet ve belediye personeli katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x