Başkan Deniz: Bahar havasında geçen kış, yoğun çalışma ile geçti

17 Şubat 2013 Pazar 13:02

Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesi Belediye Başkanı İsmail Deniz, bu yıl kışın bahar havasında geçtiğini belirterek, cadde ve sokakların yol ve kaldırım çalışmalarını kilit parke döşeyerek tamamladıklarını söyledi. Başkan Deniz,...

Başkan Deniz: Bahar havasında geçen kış, yoğun çalışma ile geçti

Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesi Belediye Başkanı İsmail Deniz, bu yıl kışın bahar havasında geçtiğini belirterek, cadde ve sokakların yol ve kaldırım çalışmalarını kilit parke döşeyerek tamamladıklarını söyledi.

Başkan Deniz, göreve geldikleri günden itibaren altyapı ve üstyapıya büyük önem verdiklerini belirtti. Deniz,"Vatandaşlarımızın daha sağlıklı koşullarda yürümeleri için bazı mahallelerimizin yol ve kaldırımlarını kilit parke ile kapladık. Kış aylarının bahar havasında geçmesi çalışmalarımızın aralıksız devam etmesini sağladı. En son Fatih Mahallemizin yol ve kaldırımlarını kilitli taş parke ile döşeyerek uzun zamandır hasretle beklenen yol sorununu giderdik. İlçemizin bütün cadde ve sokakları yepyeni bir görünüme kavuştu. Mahallelerimize yeni çöp konteynırları konarak çevre kirliliğinin önüne geçilmesi sağlanmıştır. Önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacak olan park çalışmamızla mahallelerimiz daha da güzel bir görünüme kavuşacaktır. Amacımız Çiçekdağı’mızı yaşanılır modern bir şehir haline getirmektir." diye konuştu.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x