Başkan Kocaoğlu: Benim ağzımdan duymadığınız hiçbir şeye inanmayın

21 Ocak 2013 Pazartesi 10:29

İzmir'in Urla ilçesi ve bağlı köylerini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kamuoyunda oluşan yerel seçim havası sebebiyle çeşitli kesimler tarafından çok farklı söylemler ortaya atıldığını belirterek, “Belediye...

Başkan Kocaoğlu: Benim ağzımdan duymadığınız hiçbir şeye inanmayın

İzmir'in Urla ilçesi ve bağlı köylerini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kamuoyunda oluşan yerel seçim havası sebebiyle çeşitli kesimler tarafından çok farklı söylemler ortaya atıldığını belirterek, “Belediye başkanı olduğumda ilk gün neysem, bugün de oyum. Hiçbir değişikliğe uğramadım. Yerel seçim arifesinde herkes bir şeyler söyleyebilir. Benim ağzımdan duymadığınız hiçbir şeye inanmayın. Birçok manipülasyon yapılıyor, dikkatli olmanızı öneririm.” dedi.

Başkan Kocaoğlu, hafta sonu programını Urla ve köylerine ayırdı. Kocaoğlu'na, Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu da eşlik etti. Yeni çıkan Büyükşehir Kanunu ile 2014 Mart ayından itibaren hizmet alanına girecek köyleri de programına alan Kocaoğlu, sıkıntıları tespit edebilmek ve gerekli hazırlıkları yapmak için köylülerle toplantılar düzenledi. Urla Belediyesi tarafından yaptırılan Mehmet Cağaloğlu Parkı’nın açılış törenine de katılan Kocaoğlu, dünyanın önemli metropolleri arasına giren İzmir’in, artık durdurulamayacak bir gelişme temposu içine girdiğini söyledi. Nif Dağı’ndaki köyden yarımadaya kadar bütün şehri geliştirmeyi ve insanların yaşam standartını yükseltmeyi hedeflediklerini dile getiren Kocaoğlu, yerelde kalkınma modeliyle İzmir'in en geç üç dört yıl içinde bugünkünden çok farklı bir konuma ulaşacağını söyledi. Kocaoğlu, "Biz doğru bildiğimiz yolda devam ediyoruz. Bunu başardığımız zaman İzmir doğunun en batısında, batının en doğusunda bir kent olarak, Anadolu’nun yerelde kalkınma modelini ülkenin ve dünyanın önüne koymuş olacaktır." şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x