Başkan Selmanoğlu'ndan kız kuran kursuna destek

08 Mart 2013 Cuma 18:20

Elazığ Belediyesi, Hacı Osmaniye Kız Kuran Kursu’na yardımlarda bulundu. Elazığ Müftüsü Peyami Güngör Kuran kursları ve camilere olan yardımlarından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na minnettar olduklarını belirtti....

Başkan Selmanoğlu'ndan kız kuran kursuna destek

Elazığ Belediyesi, Hacı Osmaniye Kız Kuran Kursu’na yardımlarda bulundu. Elazığ Müftüsü Peyami Güngör Kuran kursları ve camilere olan yardımlarından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na minnettar olduklarını belirtti.

Bugün il müftüsü Peyami Güngör ve Kültür-Sosyal İşler Müdürü Uğur Balıbey ile birlikte Hacı Osmaniye Kız Kuran Kursu'na giden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu burada eğitim gören bayanlar ile bir süre sohbet ederek her hangi bir istekleri olup olmadığını sordu. Kuran Kursu'na yapılan klima, projeksiyon cihazı, halı ve rahle ile çeşitli yardımlardan dolayı Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na teşekkür eden Kuran kursu hocası Sale Evcimik, kendilerine sağlanan bu güzel imkanlar sayesinde kadın kursiyerlerin daha iyi bir ortamda dini bir eğitim alacaklarını kaydetti.

Ziyaret dolayısıyla kuran kursunda bulunan küçük bir kız çocuğu, Başkan Selmanoğlu’na bir çiçek takdim ederken, Elazığ İl Müftüsü Peyami Güngör’de Başkan Selmanoğlu’nun Elazığ'da ki camii ve kuran kurslarına çeşitli yardımlarıyla dikkat çeken biri olduğunu ve bu desteklerinden dolayı kendisine minnettar olduklarını kaydederek, Hacı Osmaniye Camii Kız Kuran Kursu'na desteklerinden dolayı Başkan Selmanoğlu’na minyatür bir Kabe maketi armağan etti.

Başkan Selmanoğlu ise "Kuran kurslarında eğitim gören hanım kardeşlerimizden tek isteğim, dualarında bizleri unutmamaları ve bizlere de dua etmeleridir. İnanıyorum ki onlar da bizleri unutmazlar." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x