Başkan turgut, muhtar ve mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi

06 Ağustos 2015 Perşembe 10:51

Mersin'in Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, mahalle gezilerine Nuru mahallesi ile devam etti. Muhtar ve mahalle sakinlerinden mahallenin sorunlarını dinledi. Turgut, “Birlikte ve beraber hareket edebildiğimiz takdirde başaramayacağımız...

Başkan turgut, muhtar ve mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi

Mersin'in Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, mahalle gezilerine Nuru mahallesi ile devam etti. Muhtar ve mahalle sakinlerinden mahallenin sorunlarını dinledi. Turgut, “Birlikte ve beraber hareket edebildiğimiz takdirde başaramayacağımız hiçbir şey yok. Sizleri dinliyoruz ve sorunların ilk ağızdan tespit edilmesine önem veriyoruz. Mahalle mahalle gezerek, 88 mahallemize hizmet götürmenin gayreti içerisindeyiz. Eksikliklerimizi giderdiğimiz takdirde, çok daha büyük şeyler yapabileceğimize inanıyorum'' dedi.

Nuru Mahallesi kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Turgut, “Birer mahalle olan ve ilçemize bağlanan köylerimiz artık bizim ayrılmaz bir parçamızdır. İlçemizde diğer mahallelerimize bu zamana kadar nasıl hizmet ettiysek, aynı şevk ve heyecanla ilçemize bağlanan mahallelerimizde de bu hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Silifke Belediyesi olarak Büyükşehir yasası ile birlikte ilçemize bağlanan yeni mahallelerimizin gelişmesine önem veriyoruz. Nuru Mahallemizde sosyal ve coğrafi bakımdan önemli bir mahallemiz. Yaz aylarında nüfus artışı bir hayli yüksek. Belediye başkanı olarak bugün birim amirlerimizle birlikte mahallemizin sorunlarını yerinde inceledik ve gördük. Sizlerin sorun ve taleplerini dinledik. Bu sorunları ve talepleri not aldık. Kısa zamanda çalışmalara başlayacağız. Belediye başkanı olarak amirlerimizle mahalle ziyaretlerine devam edeceğiz. Vatandaşlarımızı ve mahalle muhtarlarımızın sorunlarını yerinde görmek çözüm yollarını vatandaşlarımızla birlikte tartışıp çözüme kavuşturmak için çalışacağız.” dedi.

Ziyarette vatandaşların mahalle aydınlatmaları, temizlik, çevre düzenlemesi ve birçok konularda görüşleri alındı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x