Başkan Vekili Aldırmaz taşımacıların sorunlarını dinledi

21 Nisan 2013 Pazar 12:17

Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Ali Gizer ve ATO Meclisi’nin taşımacılık sektöründeki üyeleri ve meslek komitesi üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.ATO Başkanı Ali Gizer ziyarette, Adana’ya...

Başkan Vekili Aldırmaz taşımacıların sorunlarını dinledi

Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Ali Gizer ve ATO Meclisi’nin taşımacılık sektöründeki üyeleri ve meslek komitesi üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

ATO Başkanı Ali Gizer ziyarette, Adana’ya yapılan hizmetler için Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti. Özellikle mezarlıklarda yapılan düzenlemeler üzerinde duran Ali Gizer, “Mezarlıklara el attınız ve düzenlediniz. Ellerinize sağlık. Eskiden mezarlıklar memleketin yüz karasıydı şimdi övünülecek hale geldi.” dedi. Taşımacılık sektörü temsilcileri de Zihni Aldırmaz’a sorunlarını anlattı ve çözüm için destek istedi.

Zihni Aldırmaz, toplumun her kesiminin sorunlarına çözüm üretmek için çaba harcadıklarını belirterek, “Sizlerin sorunları da bizim için önemli. Çözümü için el birliği ile çalışacağız. Sorunların çözümünde sizin de görüşlerinizi alacağız. Zaten biz Adana’yı ortak akıl anlayışı ile yönetmeye çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x