Başkan Yenihan: Kültür merkezi önemli bir boşluğu dolduracak

26 Şubat 2013 Salı 16:24

Tokat Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, belediye tarafından yaptırılan kongre ve kültür merkezinin ilçenin sosyal ve kültürel alanda büyük bir boşluğunu dolduracağını belirtti. Merkez tamamlandığında 10 milyon 827 bin liraya mal olacak.Başkan...

Başkan Yenihan: Kültür merkezi önemli bir boşluğu dolduracak

Tokat Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, belediye tarafından yaptırılan kongre ve kültür merkezinin ilçenin sosyal ve kültürel alanda büyük bir boşluğunu dolduracağını belirtti. Merkez tamamlandığında 10 milyon 827 bin liraya mal olacak.
Başkan Yenihan, 2013 yılı aralık ayı sonunda tamamlanmasını planladıkları Erbaa Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi projesinin Orta Karadeniz Bölgesi'nde Erbaa'nın bir kültür merkezi olmasına büyük katkı sağlayacağını beklediklerini belirterek, "Kongre ve kültür merkezinin bölgede örnek olacak büyüklükte. Bu projenin ilçenin sosyal ve kültürel alanda ki büyük bir boşluğunu dolduracağına inanıyorum." dedi.
Erbaa Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi 'nde 4 adet 90, 84, 50, 50 kişilik sinema salonları, 500 kişilik tiyatro salonu, toplantı salonları, ofisler, kapalı oto park, kafeteryalar yer alacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x