BBP'li Yasdıoğlu: Bütün medyanın bu kazayı sorgulamasını istiyorum

10 Ocak 2013 Perşembe 11:29

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Büyük Birlik Partisi(BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile aynı helikopter kazasında hayatını kaybeden gazeteci İsmail Güneş için Mevlid-i Şerif...

BBP'li Yasdıoğlu: Bütün medyanın bu kazayı sorgulamasını istiyorum

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Büyük Birlik Partisi(BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile aynı helikopter kazasında hayatını kaybeden gazeteci İsmail Güneş için Mevlid-i Şerif okutuldu.

İşadamı Kasım Yasdıoğlu tarafından düzenlenen anma programına iş yerinde çalışan elemanları ve gazeteciler katıldı. Programda bugüne kadar hayatını kaybeden gazeteciler ile birlikte İhlas Haber Ajansı muhabiri İsmail Güneş için Mevlit okutuldu. Kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Kasım Yasdıoğlu, "Bütün medyanın bu kazayı sorgulamasını istiyorum. Bu arkadaşlarımızın neden şehit düştüğünün aydınlatılmasını bekliyorum. Aramızdan ayrılan tüm gazetecilerin ruhları şad olsun mekanları cennet olsun.Aydınlık bir Türkiye için medyamız açık olsun." dedi.

Yasdıoğlu daha sonra İsmail Güneş’in resminin olduğu tabloyu Kadirli İhlas Haber Ajansı muhabiri Selçuk Savran’a takdim etti.

Daha sonra programa katılanlara dağıtılan helva ve meyve suyundan sonra program sona erdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x