Belediye Başkanı Odabaşı, karabatakları besledi

07 Ocak 2013 Pazartesi 10:21

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Mogan Gölü'nde yaşayan ve kış aylarında yem bulmakta zorluk çeken karabatak kuşlarını ekmekle besledi. Mogan Gölünde kış aylarında yem bulma zorluğu yaşayan karabatak kuşlarının imdadına...

Belediye Başkanı Odabaşı, karabatakları besledi

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Mogan Gölü'nde yaşayan ve kış aylarında yem bulmakta zorluk çeken karabatak kuşlarını ekmekle besledi.

Mogan Gölünde kış aylarında yem bulma zorluğu yaşayan karabatak kuşlarının imdadına Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı yetişti. Başkan Odabaşı, eline aldığı ekmeklerle karabatak kuşlarını besledi. Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, kış mevsiminde gölde yaşayan kuşlar ve ördeklerin aç kaldığına dikkat çekerek şunları söyledi: "Mogan’ın süsü olan kuşlarımıza sahip çıkmak, onları beslemek ve yaşamlarını devam ettirmek için Gölbaşı Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu kuşları yaşatma adına ekiplerimiz zaman zaman göle yem atıyor. Bugün de böyle bir örnek çalışma yaptık, inşallah hemşerilerimiz de sahip çıkar ve kuşlarımızı aç bırakmadan kışı rahat geçirmelerine vesile olurlar."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x