Belediye Başkanı Özgan, Gazeteciler Günü'nü kutladı

10 Ocak 2013 Perşembe 13:42

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, mesleklerini zor şartlar altında yürüten bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Başkan Özgan, "Yazılı ve görsel basında çalışan değerli gazetecilerin 10 Ocak...

Belediye Başkanı Özgan, Gazeteciler Günü'nü kutladı

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, mesleklerini zor şartlar altında yürüten bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Başkan Özgan, "Yazılı ve görsel basında çalışan değerli gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum. Zor şartlarda büyük fedakarlık göstererek çalışan basın mensuplarımız, halkın doğru ve zamanında bilgi almasını sağlayarak kamu yararı adına çok önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Ülkemizin ve ilçemizin kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik gelişiminde etkin bir rol üstlenen, amacı halkımıza doğru bilgiyi iletmek ve gerçeği aktarmak adına önemli katkılarda bulunan televizyon, gazete, radyo, dergi, haber portalları gibi basın organlarında bulunan tüm arkadaşlarımıza, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışından taviz vermeksizin yerine getirdikleri başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlarım." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x