Belediye işçilerine iş sağlığı ve güvenliği semineri

27 Aralık 2012 Perşembe 16:50

Altındağ Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü yönetim kadrosu ve bölge amirlerinin ardından yüklenici firma personeline de 'iş sağlığı güvenliği eğitimi' semineri verdi. Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen seminerde,...

Belediye işçilerine iş sağlığı ve güvenliği semineri

Altındağ Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü yönetim kadrosu ve bölge amirlerinin ardından yüklenici firma personeline de 'iş sağlığı güvenliği eğitimi' semineri verdi.

Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen seminerde, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli, Çevre Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı Süleyman Karabacak tarafından mesleki riskler, iş kazaları ve meslek hastalıkları, yasal hak ve sorumluluklar, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı ve yasal mevzuat konuları ile ilgili detaylı bilgiler verildi. 181 süpürge personeli, 112 çöp toplama personeli, 60 şoför, 3 formen ve 2 kontrolör olmak üzere toplam 358 kişiye verilen eğitim hakkında bilgi veren Altındağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ali Şen, işçi personelin daha sağlıklı ve güvenlik içerisinde görev yapmalarını temin amacıyla bu tür eğitimlerin süreceğini bildirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x