Belediye personeline 'Beden Dili ve Düşünce Okuma Teknikleri' semineri

20 Mart 2013 Çarşamba 17:36

Adıyaman Belediyesi, personeline 'Beden Dili ve Düşünce Okuma Teknikleri' konulu seminer verdi. Adıyaman Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminere Belediye Başkan Yardımcıları Ebubekir Fırat, Mehmet Durmuş, Başkan Danışmanı...

Belediye personeline 'Beden Dili ve Düşünce Okuma Teknikleri' semineri

Adıyaman Belediyesi, personeline 'Beden Dili ve Düşünce Okuma Teknikleri' konulu seminer verdi.

Adıyaman Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminere Belediye Başkan Yardımcıları Ebubekir Fırat, Mehmet Durmuş, Başkan Danışmanı İskender Korkut, birim müdürleri ve Belediye personelleri katıldı. Yoğun katılımın sağlandığı seminere konuşmacı olarak katılan İlhan Doğan, katışımcılara 'Beden Dili ve Düşünce Okuma Teknikleri' ile ilgili bilgi verdi.

'Riccon' adıyla anılan İlhan Doğan, seminerinde hayata bakış açısının önemine dikkat çekerek, beden dili ve düşünce okuma teknikleri hakkında bilgiler verdi. Düşünce okuma tekniği konusunda dünyada sayılı uzmanlardan olan Riccon İlhan Doğan, toplantı boyunca davetlileri seminere dâhil ederek, seminerin keyifli geçmesini sağladı. Yaklaşık 2 saat süren seminerin akabinde Belediye Başkan Yardımcıları Ebubekir Fırat ve Mehmet Durmuş İlhan Doğan’a çeşitli hediyeler vererek, teşekkür etti.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x