Belediyeden amatörlere malzeme desteği

26 Şubat 2013 Salı 16:22

Adıyaman Belediyesi tarafından, belediyenin altyapı spor branşlarına malzeme yardımı yapıldı. Belediye’nin Karapınar Futbol Sahası’nda gerçekleştirilen malzeme dağıtım törenine Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, Belediyespor Koordinatörü...

Belediyeden amatörlere malzeme desteği

Adıyaman Belediyesi tarafından, belediyenin altyapı spor branşlarına malzeme yardımı yapıldı.

Belediye’nin Karapınar Futbol Sahası’nda gerçekleştirilen malzeme dağıtım törenine Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, Belediyespor Koordinatörü Yılmaz Aslan, Antrenörler, sporcular ve çok sayıda veli katıldı. Adıyaman Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren spor branşlarında futbol altyapı sporcularına (12-18 yaş ) malzemeleri Başkan Büyükaslan, antrenörler ve veliler takdim etti.

Toplam 120 takım eşofman ve malzeme takdiminin yapıldığı törende konuşma yapan Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, “Hizmete başladığımız 2004 yılından bu yana sporcularımızı hiçbir zaman unutmadık. Futbol eğitimlerini daha iyi şartlarda sürdürebilmeleri için ilimizde sentetik çim saha yaptık. Malzemelerini belediyemiz tarafından karşılıyoruz, karşılamaya da devam edeceğiz. İhtiyaçlarının temini konusunda her zaman yanlarında olacağız. Bugün burada çocuklarını yalnız bırakmayan velilerimize, antrenörlerimize ve sporcu kardeşlerimize teşekkür ederim.” diye konuştu.

Belediyespor Koordinatörü Yılmaz Aslan ise “Futbolda Adıyaman’ın lokomotifi haline gelen Belediyemizin diğer bir çalışması da, altyapıda faaliyet gösterdiğimiz futbol branşındaki sporcularımıza eşofman takımı ihtiyaçlarını karşılamaktı. Bu da sporcularımızın, futbol eğitimlerini daha iyi şartlarda sürdürmelerine vesile olmaktadır. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Belediye Başkanımız M. Necip Büyükaslan’a teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x