Bergamalı işadamlarına pazarlama teknikleri anlatıldı

28 Aralık 2012 Cuma 13:26

Gediz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yalçın Kırdar, İzmir’in Bergama ilçesinde "Pazarlama ve İletişim" konulu bir konferans verdi. Bakırçay Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) tarafından düzenlenen, Özel Ali İpek Erkek Öğrenci...

Bergamalı işadamlarına pazarlama teknikleri anlatıldı

Gediz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yalçın Kırdar, İzmir’in Bergama ilçesinde "Pazarlama ve İletişim" konulu bir konferans verdi. Bakırçay Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) tarafından düzenlenen, Özel Ali İpek Erkek Öğrenci Yurdu Cep Salonu’ndaki konferanstan önce kahvaltı verildi. Programa BASİAD Başkanı Halil Gider, Eğitim Danışmanı Nazmi Peker, İlçe Emniyet Müdürü Hüsamettin Ataseven, bazı oda başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle çok sayıda davetli katıldı.

Yaklaşık iki saat süren konferansta işadamlarına pazarlama teknikleri anlatıldı. Ürün pazarlamada reklamın önemine dikkat çeken Kırdar, sinevizyon eşliğinde doğru ve yanlış reklamlardan örnekler verdi. Konferansın sonunda soru cevap kısmı yer aldı. Katılımcılar, pazarlamayla ilgili sorular yöneltti. Daha sonra BASİAD Başkanı Gider, çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdi. Gider, üyelerine yönelik bu tür programların devam edeceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x