Beyaz Lale Hanımlar Derneği, Bahar Şenliği düzenleyecek

19 Mart 2013 Salı 14:41

Mersin Beyaz Lale Hanımlar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Bahar Şenliği 25 – 31 Mart tarihleri arasında yapılacak.Dernek Başkanı Nesrin Oğuz, düzenlediği basın toplantısında, şenliğin programını açıkladı....

Beyaz Lale Hanımlar Derneği, Bahar Şenliği düzenleyecek

Mersin Beyaz Lale Hanımlar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Bahar Şenliği 25 – 31 Mart tarihleri arasında yapılacak.
Dernek Başkanı Nesrin Oğuz, düzenlediği basın toplantısında, şenliğin programını açıkladı.

Kadınlara yönelik sosyal, kültürel ve eğitim faaliyetleri yaptıklarını aktaran Oğuz, şenlikten elde edilecek gelirin lise ve üniversitede okuyan kız öğrencilere aktarılacağını söyledi. Birlikte yaşama sanatı ve dostluk adına altın bir nesil yetiştirmek için başlattıkları programın 25 – 31 Mart tarihleri arasında Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirileceklerini anlatan Oğuz, çok sayıda katılımcının yer alacağı şenlikte; konserler, seminerler, gıda-çeyiz ve giyim kermesleri ile çocuk eğlence programlarının yanı sıra yarışmaların da yer alacağını söyledi. 6 gün sürecek programda halk oyunları gösterisinin yanı sıra Antakya Medeniyetler Korosu'nun konser vereceğini anlatan Oğuz, “Etkinliğimize, Ayna programının yapımcısı ve sunucusu Saim Orhan'da katılacak. Sanatçılar Erhan Güleryüz, Murat Göğebakan konseri yer alacak. Murat Erkol Sanal Umre ve Sırlı Yolculuk, Dr. Figen Es, ‘Kadın ve Farkındalık’ Prof. Dr. Davut Aydüz ‘Peygamber Efendimiz Işında Çocuk Eğitimi’, Yardımcı Doç. Dr. Arslan Mayda ‘Tıbbi Nebevi’ konulu seminer verecek.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x