Bozüyük'te karla mücadele sürüyor

11 Ocak 2013 Cuma 11:52

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Hafta başında yağan karın ardından belediye ekipleri tarafından başlatılan karla mücadele çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor. Hava sıcaklığının eksi...

Bozüyük'te karla mücadele sürüyor

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Hafta başında yağan karın ardından belediye ekipleri tarafından başlatılan karla mücadele çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor. Hava sıcaklığının eksi 15 derecelere kadar düştüğü ve kar kalınlığının 21 santimetreye ulaştığı Bozüyük’te belediye karla mücadele ekipleri 24 saat kesintisiz çalışıyor.

        Bozüyük Belediyesi karla mücadele ekibi, ilçeye ilk karın düşmeye başlaması ile gece ve gündüz olmak üzere 10’ar kişilik 2 ekip, toplam 20 kişilik personelle, 2 greyder ve 2 tuzlama aracı ile alarma geçti. Ekipler, ilçenin Eskişehir ve Kütahya girişi ile Bursa-İstanbul girişi arasında kalan Karayolları trafik ağından çıkarılarak belediyeye devredilen ana caddenin, dolmuş hatlarının, Yeşilkent Mahallesi'ndeki Devlet Hastanesi ile 4 Eylül Mahallesi’ndeki hastane ve 112 Acil Servis yollarının sürekli açık kalması için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorum Gönder

@name x