Bitlis Cezaevi'nde Kutlu Doğum etkinliği

27 Nisan 2015 Pazartesi 15:46

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Bitlis İl Müftülüğü ve Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığı işbirliği ile Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan hükümlü ve tutuklular için Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.Cezaevi konferans...

Bitlis Cezaevi'nde Kutlu Doğum etkinliği

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Bitlis İl Müftülüğü ve Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığı işbirliği ile Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan hükümlü ve tutuklular için Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.

Cezaevi konferans salonunda düzenlenen etkinlikte Bitlis İl Müftüsü Abdulkerim Akbaba tarafından günün anlam ve önemine ile ilgili bir konuşma yapıldı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Gökhan Büyükşimşek, hükümlü tutukluların topluma tekrar kazandırılması için bu tür etkinliklerin çok önemli olduğunu söyledi.

Etkinliklerin devam edeceğini belirten Büyükşimşek, organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen Bitlis il Müftülüğü yetkililerine teşekkürlerini iletti.

Öte yandan etkinlik kapsamında müftülük tarafından hükümlü ve tutuklulara 200 kitap ve 200 hadis kartelası dağıtıldı.

Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleştirilen etkinliğe; Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Gökhan Büyükşimşek, Bitlis İl Müftüsü Abdulkerim Akbaba, kurum müdürü Haydar Ali Ak, kurum vaizleri, kurum personeli ve çok sayıda hükümlü – tutuklu katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x