Bu okulun her köşesi kütüphane olacak

06 Mayıs 2015 Çarşamba 13:13

Bursa Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin (MTAL) her köşesi kütüphaneye dönüştürülüyor. KOÇTAŞ firması ile Nur Hayati Kurtcan MTAL arasında imzalanan protokolla okulun her köşesi kütüphaneye dönüştürülüyor....

Bu okulun her köşesi kütüphane olacak

Bursa Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin (MTAL) her köşesi kütüphaneye dönüştürülüyor.

KOÇTAŞ firması ile Nur Hayati Kurtcan MTAL arasında imzalanan protokolla okulun her köşesi kütüphaneye dönüştürülüyor. Protokol çerçevesinde oluşturulacak okuma parklarının ilki, okulun idareci, öğretmen ve öğrencileri ile şirket yöneticilerinin işbirliği ile oluşturuldu. Proje kapsamında okuma parkları tamamlandığında öğrenci, öğretmen ve diğer personelin her ortamda kitap ile buluşmaları sağlanacak. Oluşturulan kitap parklarıyla okuldaki herkes kitap okuyacağı, sohbet edip satranç oynayabileceği ve dinlenebilecekleri nezih bir ortama kavuşacak.

372 Sanayi kuruluşuyla paydaş olduklarını vurgulayan Okul Müdürü Mahmut Abdullah İnce, paydaşlarla her zaman işbirliği içinde çalışabileceklerini, eğitim öğretimde yenilikçilik adına her projeye açık olduklarını vurguladı. İnce, bu projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x