Burç Okulları veliler arası masa tenisi turnuvası düzenledi

04 Ocak 2013 Cuma 14:11

Özel Burç Vural Anadolu ve Fen Lisesi, 9 ve 10. sınıf velilerini kahvaltıda buluşturdu, ardından da masa tenisi turnuvası düzenlendi. Oldukça çekişmeli geçen turnuvada dereceye giren velilere çeşitli hediyeler verildi.Okulun 9. ve 10. sınıf...

Burç Okulları veliler arası masa tenisi turnuvası düzenledi

Özel Burç Vural Anadolu ve Fen Lisesi, 9 ve 10. sınıf velilerini kahvaltıda buluşturdu, ardından da masa tenisi turnuvası düzenlendi. Oldukça çekişmeli geçen turnuvada dereceye giren velilere çeşitli hediyeler verildi.

Okulun 9. ve 10. sınıf velileri arasında düzenlenen turnuvayı Okul Müdürü Mustafa Gürhan da izledi. Gürhan, öğrencilerin yanı sıra velilere yönelik olarak da bu tür sosyal faaliyetler düzenleyerek, idareci-öğretmen ve veli dostluğunu pekiştirmek istediklerini söyledi. Gürhan, etkinliğe gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini, bu tür buluşmaları tekrarlayacaklarını dile getirdi. Mustafa Gürhan, “9 ve 10. sınıflarda olduğu gibi 11 ve 12. sınıf velilerine yönelik olarak da böylesi bir etkinlik düzenlemek istiyoruz. Velilerimizi bu tür sosyal ve sportif etkinliklerde bir araya getirerek, onları kaynaştırırken yeni dostlukların kurulmasına da vesile oluyoruz. Bu konuda bize katkı ve destek sunan velilerimizi, öğretmen ve idarecilerimize de teşekkür ediyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x