Bursa trafiğine 1 Mayıs ayarı

30 Nisan 2015 Perşembe 12:56

Bursa Emniyet Müdürlüğü, yarın Kent Meydanı'nda yapılacak 1 Mayıs İşçi Bayramı mitingi sebebiyle saat 13.00-18.30 saatleri arasında bazı güzergahların araç trafiğine kapatılacağını duyurdu. Kutlama çerçevesinde saat 08.00’den itibaren...

Bursa trafiğine 1 Mayıs ayarı

Bursa Emniyet Müdürlüğü, yarın Kent Meydanı'nda yapılacak 1 Mayıs İşçi Bayramı mitingi sebebiyle saat 13.00-18.30 saatleri arasında bazı güzergahların araç trafiğine kapatılacağını duyurdu.

Kutlama çerçevesinde saat 08.00’den itibaren Stadyum Kavşağı'ndan Stadyum Caddesi iniş, İpekiş Kavşağı ve Darmstad Caddesinin her iki yönlü geliş ve gidiş istikametleri, Gençosman Kavşağından-Kent Meydanı-Uluyol Kavşağı-Hâkimiyet Kavşağı'nın geliş ve gidiş istikameti, Fevzi Çakmak Caddesi çıkış istikameti etkinlik yürüyüşü ve miting süresince araç trafiğine kapatılacak. Düzenlemeye göre, Gençosman Kavşağı'ndan ve Uluyol Kavşağı ile Fomara Meydanı istikametine geçmek isteyen sürücüler, Ankara yolu-Gökdere Bulvarı-Gökdere Kavşağı-Haşimişcan Caddesini kullanarak Fomara Meydanı istikametlerini kullanabilecekler. Altıparmak Caddesi- Stad Kavşağı'ndan-İzmir-Ankara yoluna çıkmak isteyen sürücüler ise Çekirge Caddesi-Çelik Palas Lambalar-Cumulcul Kavşağı-Sıcak sulardan-İzmir ve Ankara yolu istikametlerini kullanabilecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x