Cafer Yener'li öğrenci ve velilerinden duyarlı davranış

12 Nisan 2013 Cuma 15:22

Bursa’nın Mudanya ilçesi Güzelyalı Cafer Yener İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve velilileri, Mudanya Engelliler Derneği’ne 50 kilogram kapak ile bir adet tekerlekli sandalye hediye etti. Okul Müdürü Şükrü Adıgüzel’in, Müdür Yardımcısı...

Cafer Yener'li öğrenci ve velilerinden duyarlı davranış

Bursa’nın Mudanya ilçesi Güzelyalı Cafer Yener İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve velilileri, Mudanya Engelliler Derneği’ne 50 kilogram kapak ile bir adet tekerlekli sandalye hediye etti.

Okul Müdürü Şükrü Adıgüzel’in, Müdür Yardımcısı Ebru Sürücüoğlu ve rehber öğretmen Türehan Türe’nin iştirak ettiği sade törende konuşan Mudanya Engelliler Derneği Başkanı Sevtap Tuncel, gösterdikleri duyarlı davranış dolayısıyla okul yönetimi başta olmak üzere, öğrencilere ve velilere teşekkür etti.

Eğitim öğretim yılı boyunca okulda kapak toplama kampanyasını sürdürdüklerini ifade eden Cafer Yener, İlk ve Ortaokulu Müdürü Şükrü Adıgüzel, kampanya kapsamında bir velinin de kendisi için aldığı ancak az bir süre kullandığı tekerlekli sandalyeyi, Engelliler Derneği’ne teslim edilmesi üzerine okula verdiğini söyledi. Müdür Adıgüzel, velilere ve öğrencilere teşekkür ederek, engellilere ellerinden gelen desteği vermeye çalışacaklarının sözünü verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x