Çağrı Koleji öğrencileri Giresun İl Emniyet Müdürlüğü'nde karanfil dağıttı

11 Nisan 2013 Perşembe 10:09

Giresun'daki Çağrı Koleji öğrencileri, Türk Polis Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde İl Emniyet Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarını ziyaret ederek karanfil verdi. Polis kıyafetleri içinde, kırmızı...

Çağrı Koleji öğrencileri Giresun İl Emniyet Müdürlüğü'nde karanfil dağıttı

Giresun'daki Çağrı Koleji öğrencileri, Türk Polis Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde İl Emniyet Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarını ziyaret ederek karanfil verdi.

Polis kıyafetleri içinde, kırmızı karanfillerle Okul Müdürü İlyas Başak eşliğinde ilk olarak İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak’ı makamında ziyaret eden öğrenciler, çiçek verip hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaret kapsamında Emniyet Müdürlüğü'nün birimlerini dolaşan öğrenciler, bütün çalışanlara karanfil dağıtarak Polis Haftası'nı kutladı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Müdür Başak, “Bizlerin rahat uyumasını, emniyet içinde yaşamasını sağlayan polislerimize bir vefa borcu olarak, yılın bir gününde de olsa bu ziyareti yapmaktan mutlu olduk. Bütün emniyet birimlerimizin Polis Haftası'nı kutluyor, vazifelerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x