Çarşamba’da Türkeş için Mevlit okutuldu

06 Nisan 2015 Pazartesi 15:48

Samsun’un Çarşamba ilçesinde Ülkü Ocağı tarafından Alparslan Türkeş'in vefatının 18. yıl dönümü dolayısıyla Türkeş ve şehitler için mevlit okutuldu. Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) kurucu lideri merhum Alparslan Türkeş’in...

Çarşamba'da Türkeş için Mevlit okutuldu

Samsun’un Çarşamba ilçesinde Ülkü Ocağı tarafından Alparslan Türkeş'in vefatının 18. yıl dönümü dolayısıyla Türkeş ve şehitler için mevlit okutuldu.

Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) kurucu lideri merhum Alparslan Türkeş’in ölümünün 18. Yıl dönümünde Ankara’da ki törenlerden dönen Ülkücüler Türkeş için Çarşamba’da Mevliti Şerif okuttu. Çarşamba Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfında, akşam ile yatsı namazı arasında okutulan Mevlude MHP İlçe Başkanı Süleyman Akdemir, MHP aday adayı Adem Uzal, Çarşamba Ülkü Ocakları Başkanı Alparslan Güreş, ilçe yönetimi ile ülkücü gençler ve vatandaşlar katıldı. Mevlude katılanlara gül suyu ve çikolata ikram edildi. Mevlit sonrası kısa bir konuşma yapan Çarşamba Ülkü Ocakları Başkanı Alparslan Güreş: ”Başbuğumuz merhum Hacı Alparslan Türkeş Bey için ocağımızda Mevlid-i Şerif okuttuk. Allah niyetlerimizi kabul etsin. Başbuğumuzun ruhu şad kabri nur, mekanı cennet olsun.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x