Çelikcan: Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz

30 Aralık 2012 Pazar 14:57

Adana'nın merkez Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yeni yılın, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirdiğini belirterek, "Bizler de fert ve millet olarak 2013 yılına çeşitli beklentiler ve umutlarla girmekteyiz. Bunların...

Çelikcan: Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz

Adana'nın merkez Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yeni yılın, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirdiğini belirterek, "Bizler de fert ve millet olarak 2013 yılına çeşitli beklentiler ve umutlarla girmekteyiz. Bunların en başında da ülkemizin kalkınması, refahı, huzuru, birliği ve dirliği gelmektedir. Diğer yandan dünyada ve özellikle ülkemizin de içinde bulunduğu bölgede yaşanan sorunların bir an önce çözüme kavuşturulup, bütün insanların barış ve huzur içerisinde yaşaması en büyük dileğimizdir." dedi.

Çelikcan, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, yeni yılda beklentilerin gerçekleşmesinin kendilerini mutlu edeceğini ifade ederek, şunları kaydetti: "Umutlarımızın ve beklentilerimizin gerçekleşmesi ve her şeyden önce çocuklarımıza, bizden sonra gelecek nesillere; tüm sorunlarını gidermiş, her alanda kalkınmış, müreffeh ve uygar ülkeler seviyesini yakalamış, hatta daha da ileri gitmiş bir ülke bırakmak için canla başla çalışmalıyız. Bugün içinde bulunduğumuz tarihi dönemeçte millet olarak bizlere düşen; iç barışımızı, birlik ve beraberliğimizi korumak ve bu ülkeye en iyi şekilde sahip çıkmaktır. Bu, anayasal vatandaşlık bağıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne bağlı olan herkesin öncelikli görevi olmalıdır. Milletimize, devletimize, geleceğimize ve kendimize güven; bütün zorlukları aşmaya yetecektir."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x