Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Gül’den, Bursa OSB’ye çevre övgüsü

03 Şubat 2013 Pazar 18:18

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Eyüp Gül ve beraberindeki heyet, Bursa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Uğur ve yönetim Kurulu’na iadei ziyarette bulundu.Bursa OSB arıtma tesisleri ve su üretim tesisinde inceleme yapan Bursa...

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Gül'den, Bursa OSB'ye çevre övgüsü

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Eyüp Gül ve beraberindeki heyet, Bursa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Uğur ve yönetim Kurulu’na iadei ziyarette bulundu.

Bursa OSB arıtma tesisleri ve su üretim tesisinde inceleme yapan Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Eyüp Gül, “Bursa OSB’nin çevrenin korunmasıyla ilgili değerleri bakanlığımızın denetimi altında ve veriler şu an için çok güzel.” dedi.

Bursa OSB’nin arıtma tesisleri ve su üretim tesislerini yakından inceleme fırsatı bulan Eyüp Gül, gözlemlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Tabii ülkemizde kurulan ilk OSB olması dolayısıyla Bursa OSB her zaman öncü ve örnek. 10 bin metreküpün üstünde debiye sahip olduklarından dolayı, bakanlık tarafından bu tesisler inceleniyor ve veriler şu an için çok güzel. Renk parametreleri de istediğimiz gibi.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x