Ceyhan’ın yollarını Büyükşehir çiziyor

06 Ağustos 2015 Perşembe 15:13

Adana Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan sınırları içerisinde bulunan tüm bulvar ve caddelerde trafik yol çizgisi çalışması başlattı. İlçedeki araç sahiplerinin yoğun isteği üzerine, Başkan Hüseyin Sözlü’nün talimatıyla Ceyhan sınırlarında...

Ceyhan'ın yollarını Büyükşehir çiziyor

Adana Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan sınırları içerisinde bulunan tüm bulvar ve caddelerde trafik yol çizgisi çalışması başlattı.

İlçedeki araç sahiplerinin yoğun isteği üzerine, Başkan Hüseyin Sözlü’nün talimatıyla Ceyhan sınırlarında bulunan tüm bulvar ve caddelerinde trafik yol çizgisi çalışmaları devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Adana Büyükşehir Belediyesi 1. Bölge Koordinatörlüğü Trafik İşleri Sorumlusu Abdurrahman Tufan, “Başlatmış olduğumuz trafik yol çizgisi çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Büyükşehir Belediyesi olarak, arkadaşlarımızla Ceyhan’da yaklaşık 30 km trafik yol çizgisi çektik. Çalışma yaklaşık 100 kilometreye ulaşıncaya kadar devam edecek. Güvenli ve seri ulaşımın sağlanabilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Yolların açılmasına büyük önem veriyoruz. Bozulan yolları tamir ve bakımını yapıyoruz. Özellikle seri ulaşım için trafik levha ve uyarıcı işaretlere önem veriyoruz. Bu açıdan bölünmüş yollar ile çok şeritli yollarda yol çizgilerini bizzat Büyükşehir Belediyesi olarak biz yapıyoruz. Şerit kullanımı çok önemlidir.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x