CHP'li Ekici: Gaziantep'teki oy kaybını toparlayıp 250 binin üzerine çıkaracağız

03 Ağustos 2015 Pazartesi 16:58

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Akif Ekici, “193 binden 147 bine düşürdüğümüz oy kaybını tekrar toparlayıp 250 binin üzerine çıkaracağız.” dedi. Ekici, İl Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Koca ve Örgütten Sorumlu İl...

CHP'li Ekici: Gaziantep'teki oy kaybını toparlayıp 250 binin üzerine çıkaracağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Akif Ekici, “193 binden 147 bine düşürdüğümüz oy kaybını tekrar toparlayıp 250 binin üzerine çıkaracağız.” dedi.

Ekici, İl Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Koca ve Örgütten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Naci Kılıç ile birlikte Yavuzeli ve Araban ilçe örgütlerini ziyaret etti. Burada konuşan Ekici, daha ileri demokrasi için ilçe örgütlerini ziyaret ettiklerini belirtip, “Kongrenin demokratik ve adil şekilde gerçekleşmesi için görüşmeler yapıyoruz. İl Başkanlığı'na geldiğim ilk günde belirttiğim gibi yönetim kadromuzla beraber 90 günlük bir kongre süreci için görev aldık. Bu görevin sorumluluklarının bilincinde olmakla beraber adil bir yönetim sergileyeceğiz.” dedi.

Gaziantep’te tarih yazacak CHP kadrolarını oluşturmak için kolları sıvadıklarını kaydeden Ekici, “Gaziantep’te daha önce 193 binden 147 bine düşürdüğümüz oy kaybını tekrar toparlayıp 250 binin üzerine çıkaracağız.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x