İSKİAD Bayan Komisyonu ilk toplantısını yaptı

10 Ocak 2013 Perşembe 11:48

Çorum İskilipli İşadamları Derneği(İSKİAD) ilk bayan komisyonu toplantısını avukat Banu Baran Baykal başkanlığında gerçekleştirdi. İSKİAD bayan komisyonunun yeni dernek binasında yaptığı toplantıda İskilip’in girişimci bayanları...

İSKİAD Bayan Komisyonu ilk toplantısını yaptı

Çorum İskilipli İşadamları Derneği(İSKİAD) ilk bayan komisyonu toplantısını avukat Banu Baran Baykal başkanlığında gerçekleştirdi.

İSKİAD bayan komisyonunun yeni dernek binasında yaptığı toplantıda İskilip’in girişimci bayanları ile ilgili ilçede ileriye yönelik nasıl yatırımlar yapılacağı hangi problemlerle karşılaşıldığı, ne tür çözümler üretilebileceği görüşüldü.

Komisyon Başkanı Avukat Banu Baran Baykal toplantıda şunları söyledi: "İSKİAD bayan komisyonu olarak İskilip’teki girişimci bayanlar ile ilgili olarak ticaret sosyal ve kültürel alanlarda ortak fikir birliğiyle yapılacak çalışmaların ilk adımını atmış olduk. Bu çalışmalar çerçevesinde de yurt içi iş gezileri ve seminerler verilecek. Umarım bu hüsnüniyetle başladığımız güzel çalışma ilk meyvelerini verecek. İskilipli bayan girişimcilerin görüş ve desteklerini bekliyoruz.’’ dedi.

Yorum Gönder

@name x