Çubuk’ta Kutlu Doğum programı

18 Nisan 2013 Perşembe 10:53

Ankara Çubuk ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinliği düzenlendi. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde yapılan programa Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Lokman Özden’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.Saygı duruşu ve...

Çubuk'ta Kutlu Doğum programı

Ankara Çubuk ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinliği düzenlendi. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde yapılan programa Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Lokman Özden’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlayan program, Hafız Hasan Mutlu tarafından okunan Kur-anı Kerim ile davam etti. Müftü Bilal Kara, gönüller sultanı Hz. Muhammed’in (sas) dünyaya teşriflerinin 1442. yılındaki kutlamaları 'Hz. Peygamber ve İnsan Onuru' temasının işleneceğini söyledi. Kaymakam Cemal Şahin, hafta boyunca düzenlenecek programları hazırlayanlara ve destek olanlara ayrı ayrı teşekkür etti.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Arif Demir ve öğrencileri tarafından hazırlanan konser ve semazen gösterisi sergilendi. Müftülük personeli, başta protokol olmak üzere toplantıya katılanlara gül verdi, çocuklara balon dağıttı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x