Cücenoğulları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği sıra gecesi

30 Aralık 2012 Pazar 15:34

Cücenoğulları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 11. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamınd sıra gecesi düzenledi. Kozan Belediyesi Düğün Salonu'nda düzenlenen geceye Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Belediye Başkan Yardımcısı...

Cücenoğulları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği sıra gecesi

Cücenoğulları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 11. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamınd sıra gecesi düzenledi. Kozan Belediyesi Düğün Salonu'nda düzenlenen geceye Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Belediye Başkan Yardımcısı Zehra Özgan, Devlet Hastanesi Müdürü Çağlar Çoban ile değişik il ve ilçelerden gelen misafirler aile dostları ile sülale bireyleri katıldı.

Birlik ve beraberlik içerisinde geçen gecede misafirlere çiğ köfte, sarma ve diğer ikramlarda bulunuldu.
Gecede bir konuşma yapan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, "Cücenoğulları sülalesini birlik ve beraberliklerinden ötürü kutluyor onları tebrik ediyorum." dedi.

Dernek Başkanı Atıf Kamalı "Derneğimizin 11.yılını değişik etkinliklerle kutluyoruz. Amacımız sosyal ve yardımlaşmayı yaymak, okuan öğrencilere katkıda bulunmak ve imkânı az olan ailelerin ekonomilerine katkı sağlamaktır." diye konuştu.

Urfa sıra gecesi gurubunun söylediği birbirinden güzel türküler ile eğlenen misafirler Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ve Dernek Başkanı Atıf Kamalı, bir ara çiğ köfte hazırlayan ekip ile fotoğraf çektirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x