Dargeçitli öğrenciler protokolle maç yaptı

20 Şubat 2013 Çarşamba 14:18

Mardin'in Dargeçit ilçesinde lise öğrencileri ile ilçe protokolü halı saha maçında buluştu. Bir gol farkla Kaymakam Ünal’ın takımı mağlup olurken, dostluk kazandı. Nupelde Kültür ve Spor Kompleksi’nde Kaymakam Adem Ünal, Emniyet Amiri...

Dargeçitli öğrenciler protokolle maç yaptı

Mardin'in Dargeçit ilçesinde lise öğrencileri ile ilçe protokolü halı saha maçında buluştu. Bir gol farkla Kaymakam Ünal’ın takımı mağlup olurken, dostluk kazandı.

Nupelde Kültür ve Spor Kompleksi’nde Kaymakam Adem Ünal, Emniyet Amiri Yusuf Emek, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Tarık Şahin ve liseli bir grup genç halı saha maçında ter döktü. İlk kez ilçe protokolünü karşılarında bulan gençler, heyecan ve mutluluğu bir arada yaşadı. Karma oluşturulan takımlarda öğrencilerin heyecanlı olduğu gözlenirken, benzer etkinliklerin daha sık yapılmasını istediler.

Kaynaşma adına düzenledikleri etkinlikte öğrencilere önem verdiğini vurgulayan Kaymakam Adem Ünal, bir farkla yenildikleri maçı ‘Dostluk kazandı’ şeklinde değerlendirdi. Ünal birlik, beraberliği işaret ederken, bu tarz etkinliklerin devam edeceğini aktardı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x