Denizli Belediye Başkanı Zolan esnafları ziyaret etti

06 Nisan 2013 Cumartesi 12:11

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Halk Caddesi ve çevresindeki esnafları ziyaret ederek isteklerini dinleri. Zolan'a, başkan yardımcıları ve daire müdürleri eşlik etti. Esnaflar, Zolan ve ekibine çeşitli ikramlarda bulundu. Başkan Zolan,...

Denizli Belediye Başkanı Zolan esnafları ziyaret etti

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Halk Caddesi ve çevresindeki esnafları ziyaret ederek isteklerini dinleri. Zolan'a, başkan yardımcıları ve daire müdürleri eşlik etti. Esnaflar, Zolan ve ekibine çeşitli ikramlarda bulundu.

Başkan Zolan, ziyaretlerin merkezden genele yayılacak şekilde bütün esnafı kapsadığını belirterek, "Esnafımızı ziyaret edip sorunları olup olmadığını soruyorum. Bir eksik varsa orada bizzat görüyoruz. Ekip arkadaşlarımla sorunu belirleyip çözüm yolu buluyoruz. Bu bölgelerde yaptığımız düzenlemelere tanıklık edenler, memnuniyet verici sözlerle bizi mutlu ediyor. Değişim sadece fiziksel olmanın ötesinde, yaşamsal bir değişimi de beraberinde getirdi. Halk Caddesi, kentin en hareketli noktası konumundadır. İnsanların yoğun bir şekilde zaman geçirdiği bu bölgede bulunan esnafımız da kendini yenileyerek, mekandan tutun da hizmet kalitesine kadar birçok konuda değişime gitmiş. İyi hizmet, kaliteli hizmet veren kalıcı olacak ve eminim ki bol kazanç elde edecek.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x