Denizli Valisi Demir, Tavas ve Acıpayam’da incelemelerde bulundu

27 Aralık 2012 Perşembe 16:51

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Tavas ve Acıpayam ilçelerine bağlı beldelerde incelemelerde bulundu. Ziyaret ettiği beldelerde vatandaşlarla da biraraya gelerek sıkıntılarını dinledi.Vali Demir, beraberinde Tavas Kaymakamı Muhittin Gürel, Denizli...

Denizli Valisi Demir, Tavas ve Acıpayam'da incelemelerde bulundu

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Tavas ve Acıpayam ilçelerine bağlı beldelerde incelemelerde bulundu. Ziyaret ettiği beldelerde vatandaşlarla da biraraya gelerek sıkıntılarını dinledi.

Vali Demir, beraberinde Tavas Kaymakamı Muhittin Gürel, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili ve daire müdürleriyle birlikte Ulukent, Çağırgan, Pınarlar, Kızılcabölük, Garipköy, Nikfer, Karahisar, Baharlar, Solmaz ve Kızılca beldelerine gitti. Belde belediye başkanlarını makamlarında ziyaret eden Demir, vatandaşların sıkıntılarını da dinledi. Daha sonra Acıpayam Kaymakamı Uğur Kalkar ve beraberindeki heyetle Kelekçi ve Gölcük beldeleriyle Karaismailler, Sandalcık, Yolçatı ve Suçatı köylerini ziyaret etti. Buralarda da belediye başkanları ve diğer vatandaşlarla görüşen Vali Demir, problemleri hakkında bilgi aldı, ilgili daire müdürlerine de giderilmesi için talimat verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x