Derik Kaymakamı Demirci, Türkiye derecesi yapan Serhat Budak’ı ödüllendirdi

16 Nisan 2013 Salı 11:35

Mardin Derik Sur FEM Dershanesi, YGS sınavında ismini listenin en üst sıralarına yazdırmayı başardı. FEM öğrencisi Serhat Budak YGS'de Türkiye 185.si, Mardin il 2.si ve Derik 1.si oldu. 2013 YGS sınavında Türkiye sıralamasında 185. olarak...

Derik Kaymakamı Demirci, Türkiye derecesi yapan Serhat Budak'ı ödüllendirdi

Mardin Derik Sur FEM Dershanesi, YGS sınavında ismini listenin en üst sıralarına yazdırmayı başardı. FEM öğrencisi Serhat Budak YGS'de Türkiye 185.si, Mardin il 2.si ve Derik 1.si oldu. 2013 YGS sınavında Türkiye sıralamasında 185. olarak üst sıralarda yer alan Serhat Budak’ı Derik Kaymakamı Ahmet Demirci cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.

Derik Kaymakamı Ahmet Demirci, Serhat Budak'a yakaladığı atmosferi bozmaması uyarısında bulunarak,"Güzel bir ivme kazanarak başarıyı yakalamışın. Kurduğun sistemi bozmaman gerekiyor. Bu başarı seni şımartmasın, eğer bu başarına güvenip çalışma sistemini bozarsan, asıl başarı yakalaman gereken LYS'de hüsrana uğrayabilirsin. LYS’de Derik olarak senden derece bekliyoruz. Derik’teki arkadaşlarına güzel örnek oldun. Senin başarın onları da kamçılayacaktır. Başarılı olman Derik’in de başarılı olması anlamına geliyor." dedi.

Derik Sur FEM Dershanesi Müdürü Süleyman Çaka ise ilçede şimdiye kadar bu seviyede Türkiye derecesi çıkmadığı belirtti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x