Dörtyol Belediyesi'nin gıda denetimleri devam ediyor

13 Mayıs 2015 Çarşamba 16:22

Hatay'ın Dörtyol Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerine devam ediyor. Vatandaşların sağlıklı ve güvenilir gıda yiyebilmesi için çalışan ekipler, son olarak Yeşilköy Mahallesi'nde, tarihi geçmiş gıdalara el koyarak imha...

Dörtyol Belediyesi'nin gıda denetimleri devam ediyor

Hatay'ın Dörtyol Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerine devam ediyor. Vatandaşların sağlıklı ve güvenilir gıda yiyebilmesi için çalışan ekipler, son olarak Yeşilköy Mahallesi'nde, tarihi geçmiş gıdalara el koyarak imha etti. Aynı zamanda ilçe merkezinde yapılan fırın denetimlerinde hamur bezleri, hijyen kurallarına uygun olmadığı farkedilip toplanarak imha edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, “Vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri ve sağlıklarını koruyabilmeleri için denetimlerimizi aralıksız devam ettiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne çok sıkı bir şekilde sürdürdüğümüz denetim ve imha çalışmalarımız, bundan sonrada aynı hızda devam edecek. Benim esnaf kardeşlerimden ricam, bu konularda onların da hassas olmasını istiyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x